درباره ما

بهترین انتخاب برای خرید کوکوپیت

ارائه دهنده مرغوب ترینمناسب ترین قیمتسریع ترین ارسال کوکوپیت در سراسر ایران

مجموعه ما با ارائه مرغوب ترین, مناسب ترین قیمت و سریع ترین ارسال کوکوپیت در سراسر ایران آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی است.

چرا ما؟

مجموعه ما با بیش از 10 سال تجربه واردات مستقیم کوکوپیت و دارا بودن نمایندگی مستقیم در کشور سریلانکا ارائه دهنده انواع کوکوپیت با مرغوب ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد.

ماموریت ما

تمام تلاش ما در این مجموعه حذف واسطه گری, اعتمادسازی, توزیع مستقیم محصولات و رساندن محصول با کیفیت و با قیمت منصفانه به دست مصرف کننده نهایی است.

چشم انداز ما

مجموعه ما امیدوار است با ارائه هر چه بهتر محصولات با کیفیت و توزیع مستقیم محصولات به سراسر ایران به منظور خدمت رسانی به کشاورزان, گلخانه داران و مصرف کنندگان نهایی گامی موثر در راستای بهبود تامین مواد اولیه مورد نیاز در حوزه کشاورزی و زراعی بردارد.

0
درصد تضمین کیفیت محصول
0
سال سابقه واردات کوکوپیت

درباره ما

حوزه های فعالیت این مجموعه شامل مشاوره و فروش انواع کوکوپیت سریلانکا می باشد. مجموعه ما با 10 سال سابقه و کسب تجربه در زمینه کشاورزی و نشاکاری جهت تامین انواع کوکوپیت در خدمت کشاورزان و گلخانه داران عزیز است. کوکوپیت های وارداتی در این مجموعه از مرغوب ترین انواع کوکوپیت سریلانکایی بوده که در بسته بندی های پلاستیکی عرضه می شود و در هر بسته سه قالب پنج کیلوگرمی قرار داده شده است. این کوکوپیت ها در دو نوع 60 لیتری و 75 لیتری موجود است که نوع 75 لیتری آن مرغوب ترین و با صرفه ترین نوع کوکوپیت موجود در بازار می باشد. مجموعه ما با دارا بودن نماینده در کشور سریلانکا جهت بازرسی مستقیم از متریال اولیه خریداری شده و تست محصول نهایی دارای کوکوپیت با کیفیت تر و بافت یک دست تر نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار است. محصولات این شرکت در انبار بندرعباس و یا انبار محمد شهر کرج بر روی پالت و یا به صورت تکی در هر میزان سفارشی قابل تحویل به کشاورزان و سایر مشتریان عزیز می باشد.

قالب های کوکوپیت سریلانکا در انبار کرج
تست حجم دهی قالب کوکوپیت مدیوم و فاین در سریلانکا
پالت های کوکوپیت سریلانکا در انبار
تست حجم دهی قالب کوکوپیت مدیوم و فاین در سریلانکا

تیم ما

مجموعه ما متشکل از تیمی مجرب شامل کارشناسان بازرگانی و خرید, متخصصان در حوزه کشاورزی و با داشتن نمایندگان مستقیم در کشور سریلانکا با انجام تست های کیفیت, حجم دهی و بررسی سایر مشخصات فنی محصول در کشور مبدا؛ مرغوبیت و کیفیت انواع کوکوپیت های وارداتی را تضمین می نماید.

مشتریان ما

با سپاس از حسن انتخاب و اعتماد مشتریان عزیز, مجموعه ما افتخار خدمت رسانی به طیف گسترده ای از مشتریان اعم از زارعین, کشاورزان, گلخانه داران و تعاونی های کشاورزی در سراسر ایران از جمله استان های تهران, قزوین, همدان, فارس و جنوب ایران را طی 10 سال اخیر داشته و در تلاش است با توسعه این مجموعه ارائه محصولات به مشتریان فعلی با کیفیت بهتر انجام پذیرفته و سطح خدمت رسانی به مشتریان جدید نیز توسعه یابد.

قالب های کوکوپیت سریلانکا در انبار کرج